• Szanowni Państwo !

Z okazji zbliżających  się świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Przedszkola nr 179 "Pozytywka" składamy najserdeczniejsze życzenia.

Byście znaleźli w sobie taką wiarę jaką miała Maryja, która zaufała Słowu i pozwoliła, aby Bóg się NIą posłużył zsyłając na świat Chrystusa dając ludziom szczęście. Zachęcajmy się nawzajem aby dawać je innym.

Niech te święta będą pełne wyjątkowych emocji, szczerych gestów i przyjaznych rozmów.                                    A Nowy Rok 2023 niech sprzyja w spełnianiu planów i marzeń.

Dyrektor i cała społeczność Przedszkola nr 179 "Pozytywka"

• DYŻUR WAKACYJNY 2023

informujemy, że Przedszkole nr 179 „Pozytywka” pełni dyżur wakacyjny od 14 sierpnia 2023 r. do 31 sierpnia 2023 2022r.

Zapisy do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli prowadzonych przez m. st. Warszawę (lipiec 2023 – sierpień 2023 r.), będą odbywały się z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

• Kiermasz świąteczny

• 15  grudnia (czwartek) od godziny 12:30  zapraszamy na  kiermasz świąteczny.  Znajdziecie  tu Państwo różnego rodzaju ozdoby, które wykonały dzieci z każdej grupy wraz ze swoimi paniami .