odbędzie się

9 lutego 2024r. o godz.13:00

Rodziców prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

• Dyżur wakacyjny

• Szanowni Państwo

Informujemy, że w okresie lipiec-sierpień 2024 r. nasze przedszkole będzie pełniło dyżur w terminie od         1 lipca  2024 r. do 19 lipca 2024 r.

W tym okresie z opieki wakacyjnej będą mogły korzystać także dzieci z innych  placówek. Zapisy będą prowadzone drogą elektroniczną przez system rekrutacji. Dzieci z naszej placówki będą miały pierwszeństwo, w dostaniu się na dyżur do naszego przedszkola. W pozostałe dni wakacyjne można będzie skorzystać z opieki wakacyjnej w innych przedszkolach.

Poniżej podajemy Państwu podział na turnusy:

• I turnus - 1 lipca 2024 r. - 19 lipca 2024 r. - dyżur Przedszkola nr 179
            • II turnus - 22 lipca 2024 r. - 9 sierpnia 2024 r. - dyżur innych przedszkoli
            • III turnus - 12 sierpnia 2024 r. - 31 sierpnia 2024 r. - dyżur innych przedszkol

Szczegółowy wykaz placówek z naszej dzielnicy oraz harmonogram zapisów zamieszczony jest w wejsciu do przedszkola i szatni.