• Sesja kalendarze

informujemy, że dn. 27.10.2022 r. (czwartek)

od godz.11 tej – będą wykonywane zdjęcia do kalendarzy.

Sesja kalendarzowa dotyczy Dzieci ze wszystkich grup.

• Pola Nadziei

• Zapraszamy Dzieci, Rodziców i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej i międzynarodowej akcji hospicyjnej  Pola Nadziei.

Pola Nadziei to cykliczna kampania zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób chorych.

Przedszkole „Pozytywka”, po raz kolejny, bierze aktywny udział w akcji

Pola Nadziei wspierając warszawskie hospicjum domowe.

Więcej informacji: (www.hospicjum-domowe.waw.pl).

Zachęcamy do sadzenia cebulek żonkili, które odbędzie się w wyznaczonym miejscu na terenie Przedszkola.

17 października 2022r.(poniedziałek) w godz. 12.30 – 17.00.

Cebulki żonkili są symbolem akcji, a zarazem jedynymi w swoim rodzaju „cegiełkami”.

Zebrane pieniądze zasilą konto hospicjum.

Koszt cebulki: minimum 2 złote

*Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, łącznikiem miedzy ludźmi zdrowymi, a tymi których dotknął ból choroby nowotworowej. Spoglądając na żonkila pamiętamy o ludziach cierpiących i oczekujących pomocy.