• Sesja zdjęcia

Dnia 27 lutego 2024r. (WTOREK)

od godz. 9:00

odbędzie się sesja zdjęciowa

pt. „Jajkiem malowane”.

• Harmonogram rekrutacji do przedszkola

• REKRUTACJA 2024/25

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze przedszkola zachęcamy do zapoznania się                  z poniższymi informacjami:

Rekrutacja do przedszkola w roku szkolnym 2024/2025 rozpocznie się 5 marca 2024r. (wtorek) i będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie zgodnie z ustalonymi w m.st. Warszawa zasadami, kryteriami prowadzenia zapisów, w terminach określonych w harmonogramie.

PIERWSZY ETAP rekrutacji do przedszkoli – potwierdzenie kontynuacji edukacji przedszkolnej dla dzieci już uczęszczających.

Rodzic/opiekun prawny potwierdza wolę kontynuowania edukacji przedszkolnej

Termin: od 27 lutego (wtorek) do 4 marca do godz. 16.00 (poniedziałek)

Pisemną deklarację potwierdzenia woli należy składać w/w terminie w przedszkolu  w wyznaczonym miejscu.

DRUGI ETAP – rekrutacja do przedszkola dla pozostałych, nowych kandydatów

Rodzic/opiekun prawny zapisuje w systemie elektronicznym lub/i składa podpisany wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów w przedszkolu pierwszego wyboru

Termin: od 5 marca od godz. 13.00 (wtorek):

1) do 20 marca do godz. 20.00 (rejestracja w systemie elektronicznym)

2) do 21 marca do godz. 16.00 (składanie  dokumentów w przedszkolu)

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym Rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji: podpisanego elektronicznie wniosku i dokumentów potwierdzających kryteria (podpisane profilem zaufanym)  lub składają w przedszkolu pierwszego wyboru wersję papierową wniosku wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonych kryteriów.

WAŻNE!

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z ze wszystkimi informacjami dotyczącymi rekrutacji dziecka do przedszkola. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybrane i zaznaczone przez Państwa kryteria oraz dokumenty potwierdzające te kryteria m. in.: zaświadczenia, oświadczenia

Na etapie weryfikacji złożonych wniosków komisja rekrutacyjna może wezwać rodziców do uzupełnienia brakujących dokumentów.

• Zebrania z rodzicami

• Uprzejmie informujemy, że w dniach 13 i 14 luty odbędą się zebrania  z Rodzicami podsumowujące I semestr roku szkolnego 2023/2024.

BIEDRONKI:     13.02.2024 r. - godz. 16:00

MOTYLKI:        13.02.2024 r. - godz. 16:15