• Piknik Rodzinny

w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 153 z dnia 31 maja 2022 r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego  BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego, informujemy, że Piknik Rodzinny zostaje przełożony na miesiąc wrzesień 2022 r. O dokładnym terminie zostaniecie Państwo poinformowani na początku roku szkolnego.

• Rowerowy Maj

Poniżej znajduje się przygotowane przez nas zaproszenie na Piknik Ekologiczny.

Drodzy Rodzice i OpiekunowieSerdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci na Piknik Ekologiczny, podczas którego oficjalnie zakończymy tegoroczną kampanię Rowerowy Maj dla klimatu. Piknik odbędzie się 18 czerwca 2022 r.na terenie przyległym do Pawilonu Edukacyjnego Kamień, ul. Wybrzeże Puckie 1.

W trakcie Pikniku wręczymy główne nagrody dla najaktywniejszych klas i grup z najaktywniejszychplacówek uczestniczących w kampanii. Wręczone zostaną także nagrody dla laureatów miejskiego konkursu informatycznego na animację komputerową „Rowery-ekologia i bezpieczeństwo”.

Na gości Pikniku będą czekały liczne atrakcje, w tym przygotowane przez Partnerów tegoroczne jkampanii gra terenowa organizowana przez Zarząd Zieleni m. st. Warszawy, spacery przyrodnicze prowadzone przez przedstawiciela Lasów Miejskich, czy warsztaty z robotyki. Będzie można aktywniespędzić czas korzystając ze sprzętu sportowego, gier planszowych, animacji. Będzie też można odpocząć na leżakach, kocach piknikowych w zielonej przestrzeni wokół Pawilonu EdukacyjnegoKamień.

Sam piknik poprzedzony będzie wspólnym przejazdem rowerowo-hulajnogowo-rolkowym, któryrozpocznie się o godz. 11.00 w Parku Agrykola.

Harmonogram Pikniku:

11.00 Wspólny przejazd na rowerach, rolkach, hulajnogach

12:00 Rozpoczęcie Pikniku Ekologicznego w Pawilonie Edukacyjnym Kamień

12:45 Ogłoszenie wyników kampanii i wręczenie nagród

13:30 - 17:30 Gra terenowa i spacery przyrodnicze oraz inne atrakcje i animacje przygotowane przezPartnerów Kampanii, m.in.: wyzwania zespołowe warsztaty z robotyki pokazy trików zabawy taneczne mini kącik dla maluchów bezpłatny serwis rowerowy

18:00 Zakończenie Pikniku Ekologicznego

Serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku oraz poprzedzającym go wspólnym aktywnym przejeździe,który wystartuje z Parku Agrykola i dojedzie ulicami Warszawy do Pawilonu Edukacyjnego Kamień.Będzie kolorowo, aktywnie i w zgodzie z naturą!

Zespół Rowerowego Maja